Trwa nabór na urzędników wyborczych w poszczególnych jednostkach

Wykaz urzędników wyborczych powołanych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu

Stan na dzień 25.07.2018 r.

Lp.

Powiat

Gmina (miasto)

Nazwisko i imię

1

bartoszycki

m. Bartoszyce

Kowalik Włodzimierz

2

bartoszycki

m. Górowo Iławeckie

Zielińska - Kanclerz Iwona

3

bartoszycki

gm. Bartoszyce

Orpik Edyta Beata

4

bartoszycki

gm. Bisztynek

Pakuła Beata Izabela

5

bartoszycki

gm. Górowo Iławeckie

Stech Agnieszka Czesława

6

bartoszycki

gm. Sępopol

Banach Iwona

7

braniewski

m. Braniewo

Alicja Elżbieta Sztajnert

8

braniewski

gm. Braniewo

Weber Malwina

9

braniewski

gm. Frombork

Czujko Lubomir

10

braniewski

gm. Lelkowo

Baran Krzysztof

11

braniewski

gm. Pieniężno

Skiba Paweł Tomasz

12

braniewski

gm. Płoskinia

Żwiryn Zdzisława Maria

13

braniewski

gm. Wilczęta

Laszuk Jarosław

14

działdowski

m. Działdowo

Żebrowska Anna

15

działdowski

gm. Działdowo

Księżopolski Sławomir

16

działdowski

gm. Iłowo-Osada

Łęgowska Kamila

17

działdowski

gm. Lidzbark

Cisak Anna

18

działdowski

gm. Płośnica

Wółkowski Paweł

19

działdowski

gm. Rybno

Nawrocka Małgorzata Maria

20

elbląski

gm. Elbląg

Mazur Małgorzata Barbara

21

elbląski

gm. Godkowo

Danowska Jolanta

22

elbląski

gm. Gronowo Elbląskie

Rolnicki Jarosław Tomasz

23

elbląski

gm. Markusy

Śladowska Dorota Helena

24

elbląski

gm. Milejewo

Tomczyk Mirosław

25

elbląski

gm. Młynary

Jundziłł Agnieszka

26

elbląski

gm. Pasłęk

Błażewicz-Baranowska Agnieszka

27

elbląski

gm. Rychliki

Pietrzykowski Czesław Józef

28

elbląski

gm. Tolkmicko

Bielaszewska Emilia Monika

29

iławski

m. Iława

Machynia Józef Piotr

30

iławski

m. Lubawa

Rudnicki Zbigniew

31

iławski

gm. Iława

Banasiuk Agnieszka Katarzyna

32

iławski

gm. Kisielice

Niemkiewicz Bolesław Tomasz

33

iławski

gm. Lubawa

Olejniczak Żaneta

34

iławski

gm. Susz

Borszewski Łukasz Zbigniew

35

iławski

gm. Zalewo

Karwowska Ewa

36

lidzbarski

m. Lidzbark Warmiński

brak kandydatów

37

lidzbarski

gm. Kiwity

Kozłowska  Zofia

38

lidzbarski

gm. Lidzbark Warmiński

Rzeczkowska Karolina

39

lidzbarski

gm. Lubomino

Skiba Beata Elżbieta 

40

lidzbarski

gm. Orneta

Baranowski Olaf  

41

nowomiejski

m. Nowe Miasto Lubawskie

 Chełmicki Piotr

42

nowomiejski

gm. Biskupiec

 Piekło Anna Ewa

43

nowomiejski

gm. Grodziczno

Stefańska Katarzyna Justyna 

44

nowomiejski

gm. Kurzętnik

Gilgenast Grażyna

45

nowomiejski

gm. Nowe Miasto Lubawskie

Ptaszyńska Agnieszka Małgorzata

46

ostródzki

m. Ostróda

Haska Jolanta

47

ostródzki

gm. Dąbrówno

Jackiewicz Iwona

48

ostródzki

gm. Grunwald

Krenc Monika

49

ostródzki

gm. Łukta

Koziorowska Marzenna Danuta

50

ostródzki

gm. Małdyty

Słupek Tomasz

51

ostródzki

gm. Miłakowo

Kamińska Anna

52

ostródzki

gm. Miłomłyn

Nyga Arletta Dobrawa

53

ostródzki

gm. Morąg

Kuskowski Krzysztof

54

ostródzki

gm. Ostróda

Kiersnowski Andrzej

55

Elbląg

m. Elbląg

Kwapiszewska Gabriela

56

Elbląg

m. Elbląg

Sieniuć Ryszard

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
ZOBACZ POZOSTAŁE
  • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Elblągu I w sprawie powołania obwodowej komisji wyborczej we Fromborku

    Postanowienie Komisarza Wyborczego w Elblągu I w sprawie powołania obwodowej komisji wyborczej

  • Konferencja z losowaniem jednolitych numerów dla list kandydatów komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów co najmniej w połowie okręgów w wyborach do wszystkich sejmików województw i przynajmniej jedną listę do każdego sejmiku
  • Uprawnienia wyborcy niepełnosprawnego
  • Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego przyjęte przez Komisarzy Wyborczych w Elblągu
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:08-05-2018 12:45
    Wprowadził:Ewa Opalińska
  • Data modyfikacji:25-07-2018 10:44
    Wprowadził:Mariusz Fil