Wykaz urzędników wyborczych w poszczególnych jednostkach

Wykaz urzędników wyborczych powołanych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu

Stan na dzień 20.08.2018 r.

 

Kod gminy (miasta) Gmina (miasto) Imię i Nazwisko
Urzędnika Wyborczego
powiat bartoszycki
280101 m. Bartoszyce Włodzimierz Kowalik
280102 m. Górowo Iławeckie Iwona Zielińska - Kanclerz
280103 gm. Bartoszyce Edyta Beata Orpik
280104 gm. Bisztynek Beata Izabela Pakuła
280105 gm. Górowo Iławeckie Agnieszka Czesława Stech
280106 gm. Sępopol Iwona Banach
powiat braniewski
280201 m. Braniewo Alicja Elżbieta Sztajnert
280202 gm. Braniewo Malwina Weber
280203 gm. Frombork Lubomir Czujko
280204 gm. Lelkowo Krzysztof Baran
280205 gm. Pieniężno Paweł Tomasz Skiba
280206 gm. Płoskinia Zdzisława Maria Żwiryn
280207 gm. Wilczęta Jarosław Laszuk
powiat działdowski
280301 m. Działdowo Anna Żebrowska
280302 gm. Działdowo Sławomir Księżopolski
280303 gm. Iłowo-Osada Kamila Łęgowska
280304 gm. Lidzbark Anna Cisak
280305 gm. Płośnica Paweł Wółkowski
280306 gm. Rybno Małgorzata Maria Nawrocka
powiat elbląski
280401 gm. Elbląg Małgorzata Barbara Mazur
280402 gm. Godkowo Jolanta Danowska
280403 gm. Gronowo Elbląskie Jarosław Tomasz Rolnicki
280404 gm. Markusy Dorota Helena Śladowska
280405 gm. Milejewo Mirosław Tomczyk
280406 gm. Młynary Agnieszka Jundziłł
280407 gm. Pasłęk Agnieszka Błażewicz-Baranowska
280408 gm. Rychliki Aleksandra Bromińska
280409 gm. Tolkmicko Emilia Monika Bielaszewska
powiat iławski
280701 m. Iława Józef Piotr Machynia
280702 m. Lubawa Zbigniew Rudnicki
280703 gm. Iława Agnieszka Katarzyna Banasiuk
280704 gm. Kisielice Bolesław Tomasz Niemkiewicz
280705 gm. Lubawa Żaneta Olejniczak
280706 gm. Susz Łukasz Zbigniew Borszewski
280707 gm. Zalewo Ewa Karwowska
powiat lidzbarski
280901 m. Lidzbark Warmiński Kinga Kosin
280902 gm. Kiwity Zofia Kozłowska
280903 gm. Lidzbark Warmiński Karolina Rzeczkowska
280904 gm. Lubomino Beata Elżbieta Skiba
280905 gm. Orneta Olaf Baranowski
powiat nowomiejski
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Piotr Chełmicki
281202 gm. Biskupiec Anna Ewa Piekło
281203 gm. Grodziczno Katarzyna Justyna Stefańska
281204 gm. Kurzętnik Grażyna Gilgenast
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Agnieszka Małgorzata Ptaszyńska
powiat ostródzki
281501 m. Ostróda Jolanta Haska
281502 gm. Dąbrówno Iwona Jackiewicz
281503 gm. Grunwald Monika Krenc
281504 gm. Łukta Marzenna Danuta Koziorowska
281505 gm. Małdyty Tomasz Słupek
281506 gm. Miłakowo Anna Kamińska
281507 gm. Miłomłyn Arletta Dobrawa Nyga
281508 gm. Morąg Krzysztof Kuskowski
281509 gm. Ostróda Andrzej Kiersnowski
m.n.p.p. Elbląg
286101 m. Elbląg Gabriela Kwapiszewska
286101 m. Elbląg Ryszard Sieniuć
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:07-05-2018 9:45
    Wprowadził:Ewa Opalińska
  • Data modyfikacji:29-10-2018 11:06
    Wprowadził:Ewa Opalińska